Czym jest system centralnego odkurzania?

system centralnego odkurzania

Odkurzanie jednych uspokaja, innych doprowadza do szewskiej pasji. By sobie ułatwić to zadanie, warto postawić na system centralnego odkurzania. To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala szybko i precyzyjnie odkurzyć całe mieszkanie. Poza tym jest instalacją coraz częściej montowaną w wielu miejscach m.in. wielkopowierzchniowych biurach i domach o sporym metrażu. Każde z tych miejsc, dzięki systemowi będzie łatwiejsze do posprzątania i zachowa wysokiej jakości powietrze.

System centralnego odkurzania ma kilka elementów. Najważniejszy to jednostka centralna, czyli coś w rodzaju instalacji łączącej rurkami gniazda odkurzacza ze stacją dokującą. Jednostka centralna najczęściej znajduje się w piwnicy lub innym pomieszczeniu, które daje możliwość połączenia z każdym pomieszczeniem domu czy biura. Decydując się na to rozwiązanie zapewniasz sobie wysoką jakość i sprzątania i powietrza.

Elementy systemu centralnego odkurzania

Do głównych elementów systemu należą:

 1. jednostka centralna,
 2. rury,
 3. węże i głowice ssące,
 4. filtry,
 5. akcesoria.

Zalety systemu centralnego odkurzania

Do największych zalet systemu centralnego odkurzania należą:

 • skuteczne i dokładne oczyszczanie powietrza,
 • wygodna i intuicyjna obsługa urządzenia,
 • cicha praca,
 • możliwość zwiększenia wartości nieruchomości,
 • łatwe serwisowanie,
 • lekkość urządzenia,
 • wyższa jakość sprzątania,
 • oszczędność czasu.

Dzięki temu systemowi możesz także zapewnić większy komfort alergikom czy astmatykom.

Gdzie kupić wysokiej jakości odkurzacz centralny?

Jednym z miejsc, w którym kupisz odkurzacz centralny do domu lub biura to Comfort System. Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm sprawiają, że marka szybko zdobywa zaufanie nowych klientów, którzy wybierają produkty firmy do niemal każdego miejsca – domu, biura, a nawet budynku użytku publicznego.

System centralnego odkurzania od Comfort System jest bezpieczny i ma odpowiednie certyfikaty zarówno jakości, jak i bezpieczeństwa. Nie czekaj i zamów już teraz swój system centralnego odkurzania do domu czy biura z Comfort System!